90' Festival <strong>2014-2018</strong>

Machina, która od lat reaktywuje największe, światowe gwiazdy muzyki lat 90. Jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce.

90’ Festival jest autorskim projektem, którego pierwsza edycja rozpoczęła falę koncertów i festiwali z muzyką lat 90. w całym kraju.

To wydarzenie to niepowtarzalna muzyczna podróż, obudzenie wspomnień z tamtych lat i świetna zabawa dla wszystkich pokoleń.

Po dwóch latach wystartowaliśmy również z projektem 90’ Festival on Tour, w ramach którego największe gwiazdy muzyki eurodance wystąpiły na scenach w Hiszpanii oraz w Białej Podlaskiej.

W 2015 roku Brief for Poland wybrał 90’ Festival numerem 1 w konkursie NAJLEPSZE WYDARZENIE LATA. Po ogromnym sukcesie trzech pierwszych edycji, organizowanych w Bielsku-Białej, walkę o tytuł miasta-gospodarza wygrały Katowice. Tym samym 90’ Festival został przeniesiony do stolicy województwa śląskiego, miasta kreatywnego UNESCO w kategorii muzyka.

Dotychczas na festiwalowej scenie wystąpili: Scooter, Haddaway, Dr Alban, Ice MC, Alexia, Mr. President, 2Unlimited, Loona, SNAP!, Culture Beat, DJ Sash!, La Bouche, Vengaboys, Corona, Coolio, Dune, 2Brothers on the 4th Floor, Activate, Twenty 4 Seven, Mark OH, Rednex, Fun Factory, Jam&Plavka, DJ Quicksilver oraz Real McCoy.

MIEJSCE: Katowice | Dolina Trzech Stawów

LICZBA UCZESTNIKÓW: 12 000 – 18 000 osób

RODZAJ: Projekt autorski

90' Festival
90' Festival
90' Festival
90' Festival
90' Festival
90' Festival
90' Festival
90' Festival
90' Festival

Spraw<strong> aby klienci</strong> doświadczyli Twojej marki

Proste zapytanie, 30 sekund, reszta jest po naszej stronie. Impossible is nothing.

Extomusic logo

Wszystkie prawa zastrzeżone 2018 © Extomusic

Extomusic logo

Wszystkie prawa zastrzeżone 2018 © Extomusic