Gala otwarcia hali produkcyjnej <br><strong>Eko-Okna</strong>

W ramach imprezy inauguracyjnej przekształciliśmy surowe oblicze betonowych posadzek i blaszanych ścian, uzyskując efekt nowoczesnej sali bankietowej.

Eko-Okna to jeden z wiodących producentów stolarki okienno-drzwiowej w Europie. W efekcie ekspansji spółki powstała nowa hala produkcyjna.

W ramach imprezy inauguracyjnej zmieliliśmy surowe oblicze betonowych posadzek i blaszanych ścian, uzyskując efekt nowoczesnej sali bankietowej. Szara dotychczas przestrzeń rozbłysła całą paletą barw, co dodatkowo spotęgowała strefa chillout zaaranżowana z podświetlanych mebli, a także wyjątkowy pokaz artystyczno-taneczny
z wykorzystaniem technologii UV.

Otwarcie hali było idealną okazją, aby oprócz symbolicznego przecięcia wstęgi, zaprezentować film o historii i rozwoju firmy (również zrealizowany przez Extomusic), jak również wręczyć statuetki dla Top Partnerów.

Galę poprowadził jeden z najpopularniejszych polskich konferansjerów, gwiazda telewizji TVN – Olivier Janiak. Po części oficjalnej na scenie wystąpił zespół Feel, który porwał wszystkich zaproszonych gości do wspólnej zabawy.

MIEJSCE: Kornice

LICZBA UCZESTNIKÓW: 300 osób

RODZAJ: Inauguracja

Eko-Okna
Eko-Okna
Eko-Okna
Eko-Okna
Eko-Okna
Eko-Okna
Eko-Okna
Eko-Okna
Eko-Okna

Spraw<strong> aby klienci</strong> doświadczyli Twojej marki

Proste zapytanie, 30 sekund, reszta jest po naszej stronie. Impossible is nothing.

Extomusic logo

Wszystkie prawa zastrzeżone 2018 © Extomusic

Extomusic logo

Wszystkie prawa zastrzeżone 2018 © Extomusic