Jubileusz 25 lecia <br><strong>Wektor</strong>

 

To jedna z najnowszych realizacji dla Klienta z branży motoryzacyjnej

Wideo o Wektor Sp. z o.o.

Obchody 25. rocznicy istnienia firmy miały się skupiać na ludziach, którzy przyczynili się do tego sukcesu, jak również na aspekcie lokalności – mocnego utożsamiania się marki z Podbeskidziem.

Na lokalizację eventu wybraliśmy ekskluzywny hotel położony zaledwie kilkaset metrów od centrum urokliwego Szczyrku, w samym sercu Beskidu Śląskiego, u stóp góry, zwanej przez górali Klimczok. Imprezę poprowadziła utalentowana bielszczanka Anna Guzik, która prywatnie jest przyjaciółką właścicieli spółki Wektor.

Wybór ten pozwolił na wprowadzenie bardzo rodzinnej atmosfery, na której tak nam zależało. Takich akcentów nie zabrakło również w części oficjalnej, podczas której głos zabrali m.in. Jacek Krywult – Prezydent miasta Bielska-Białej czy Piotr Wysocki – długoletni szef Wydawnictwa Prasa Beskidzka, redaktor naczelny Kroniki Beskidzkiej.

Gościom został zaprezentowany film, który przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję. Z wielką precyzją i w oparciu o materiały historyczne, przedstawiliśmy zostały początki działalności firmy, jej rozwój jak i dzisiejszą potęgę. Wieczór uświetnił występ weterana sceny muzycznej – Krzysztofa Krawczyka oraz reprezentantki młodego pokolenia – Asteyi Dec z zespołem.

MIEJSCE: Szczyrk

LICZBA UCZESTNIKÓW: 180 osób

RODZAJ: Jubileusz / wydarzenie biznesowe

25 lecie Wektor
25 lecie Wektor
25 lecie Wektor
25 lecie Wektor
25 lecie Wektor
25 lecie Wektor
25 lecie Wektor
25 lecie Wektor
Jubileusz KHW

Spraw<strong> aby klienci</strong> doświadczyli Twojej marki

Proste zapytanie, 30 sekund, reszta jest po naszej stronie. Impossible is nothing.

Extomusic logo

Wszystkie prawa zastrzeżone 2018 © Extomusic

Extomusic logo

Wszystkie prawa zastrzeżone 2018 © Extomusic